Αύριο το πρωί το τελευταίο αντίο στον Φίλο και Συνάδελφο Βαγγέλη
![](https://www.sedy.gr/files/2021/Gikas-_800.jpg)
Έφυγε από την ζωή άλλος ένας αγαπητός φίλος και συνάδελφος. Ο Βαγγέλης Γκίκας διατέλεσε για πάρα πολλά χρόνια μέλος του ΣΕΔΥ και διακρίθηκε για την καλοσύνη του, την ευγένεια και το ήθος του. Η κηδεία του θα γίνει αύριο στις 11:30 στο κοιμητήριο της Νέας Σμύρνης.
Το Δ.Σ του ΣΕΔΥ εκφράζει στην οικογένειά του τα θερμά συλλυπητήρια.
Βαγγέλη θα σε θυμόμαστε πάντα με αγάπη.