Ελληνική συμμετοχή στον Τελικό του Euro Cup Ανδρών
![](https://www.sedy.gr/files/2020/Boudramis.jpg)
Ακόμα μια μεγάλη επιτυχία για την ελληνική διαιτησία. Η LEN ανακοίνωσε χθες και επίσημα ότι τον 2ο Τελικό του Euro Cup Ανδρών που θα διεξαχθεί στις 8 Μαΐου στην Ουγγαρία (αφού και οι 2 ομάδες είναι Ουγγρικές) ανάμεσα στις OSC Budapest (HUN) και VK Szolnoki Dozsa (HUN) θα διαιτητεύσουν οι διαιτητές Νίκος Μπουδραμής και ο Ιταλός F. Gomez.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΔΥ, του εύχεται καλή επιτυχία.