Ο Μιχάλης Μπιράκης διαιτήτευσε τον τελικό Ανδρών Κ16 στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
![](https://www.sedy.gr/files/referees/birakis_-_850.jpg)
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης συγχαίρει τον συνάδελφο Διαιτητή, Μιχάλη Μπιράκη για την συμμετοχή του, στον ΤΕΛΙΚΟ αγώνα μεταξύ των Εθνικών Ομάδων ΙΣΠΑΝΙΑΣ - ΙΤΑΛΙΑΣ, του WORLD AQUATICS MEN’S WATER POLO CHAMPIONSHIPS U16 που έγινε στην ΜΑΛΤΑ από τις 7 έως και 24 Ιουνίου 2024.
Ο ορισμός του συναδέλφου Διαιτητή για μία ακόμη φορά σε ένα τελικό Παγκοσμίου πρωταθλήματος, σηματοδοτεί το υψηλό επίπεδο γνώσης και ικανότητας των Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης καθώς συνεχίζεται η παρουσία μας στους περισσότερους μικρούς και μεγάλους τελικούς των Παγκοσμίων και Ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων.
Μιχάλη και πάλι συγχαρητήρια