Τελικός WORLD CHAMPIONSHIPS WOMEN
![](https://www.sedy.gr/files/referees/Markopoulou/Markopoulou_Natali.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης συγχαίρει την συνάδελφο διαιτητή ΝΑΤΑΛΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ για την συμμετοχή της στο WORLD CHAMPIONSHIPS WOMEN που έγινε στη DOHA από 2/2/24 έως και 17/2/24 και για την εξαιρετική διαιτητική παρουσία της στον τελικό του Πρωταθλήματος μεταξύ των Εθνικών ομάδων U.S.A. - HUNGARY που έγινε στις 16/2/24.
Επίσης συγχαίρει τον Συνάδελφο Διαιτητή ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ για την συμμετοχή του και την εξαιρετική αγωνιστική παρουσία του στο αντίστοιχο Πρωτάθλημα των Ανδρών.
Για να διαβάσετε όλη την ανακοίνωση πατήστε εδώ.